Pentru cea mai bună experiență, dezactivați modul de economisire a bateriei.

All vacancies

Dezvoltator front-end

Vă invităm la poziția de dezvoltator frontal (React)

Cerințe:

BSG este o companie IT Telecom. Dezvoltăm canale pentru trimiterea de mesaje SMS în întreaga lume! Suntem un furnizor lider de SMS și operator de telefonie mobilă autorizat. În acest moment, vrem să vă invităm la poziția de dezvoltator frontal (React)

  • Cel puțin 1 an de experiență într-o poziție similară;
  • Cunoașterea HTML5, CSS3, SCSS, JavaScript (ES5 / ES6) Jquery, Bootstrap 3; Bootstrap 4 (Obligatoriu), React (Obligatoriu);
  • Înțelegerea principiilor POO și a modelelor de programare;
  • Înțelegerea cross-browser-ului, MVC, aspectul adaptiv, tranzițiile;
  • Experiența cu Vue JS, Angular, Stysus, Webpack este un plus;
  • Experiență cu JSON, AJAX;
  • Experiență cu Git și Jira;
  • Experiență cu Figma;
  • Disponibilitatea unui portofoliu de lucrări.

Principalele tale responsabilități:

  • Dezvoltarea interfeței platformei împreună cu proiectanții;
  • Dezvoltarea platformei omnichannel front-end;
  • Scrierea logicii interfeței;
  • Refactorizați codul curent;
  • Alcătuiește pagini după machete;
  • Integrarea aspectului în șabloanele de ramuri.

Conditii de lucru:

  • Salariu competitiv;
  • Creșterea carierei;
  • O echipă excelentă de profesioniști;
  • Program de lucru convenabil;
  • Sarcini interesante care vă vor ajuta să vă dezvoltați abilitățile;
  • Design oficial;
  • PlayStation, masă de tenis, bibliotecă și parcarea treptelor de la birou.

Aplica pentru loc de munca