Pentru cea mai bună experiență, dezactivați modul de economisire a bateriei.

BSG - SERVICII DE MESAJ PENTRU LUME - cine suntem?

  • Înființată în 2008, BSG LTD este un furnizor global de SMS și operator licențiat de telefonie mobilă.
  • Lucrăm cu peste 190 de țări.
  • Companiile de renume mondial se numără printre clienții noștri.
  • 6 birouri (Ucraina, Estonia, SUA, Hong Kong, Rusia, Kazahstan).
  • BSG vorbește 13 limbi.

Căutăm un Specialist în cumpărători media media care să lucreze la serviciile noastre de SMS, care include lucrul cu bugete mari pe piețele internaționale, diferite tipuri de surse și sarcini interesante.

Cerințe:

  • Experiență minimă de 3 ani cumpărând trafic online (Google Ads, Facebook etc.);
  • Experiență în cumpărarea traficului în funcție de modelele CPI, CPA, CPM, CPC;
  • Este necesar un nivel ridicat de engleză (scris și verbal);
  • Capabil să țină pasul cu publicitatea digitală și tendințele de marketing pe Internet;
  • Experiență în crearea și testarea cu succes a diverselor reclame;
  • Abilități puternice de organizare și gestionare a timpului.

Responsabilități cheie:

  • Monitorizarea constantă a conversiei traficului;
  • Căutați în mod activ oportunități pentru companie;
  • Fiți responsabil pentru achizițiile media interne, analize și alte proiecte și asigurați-vă că livrabilele sunt de cel mai înalt calibru;
  • Gestionați la KPI și la buget pentru a obține rezultate și articula în mod clar succesele;
  • Înțelegeți și cercetați continuu noile medii pentru a rămâne în prim plan;
  • Analizați, selectați, oferiți recomandări bine gândite cu privire la planuri și proiecte.

Noi oferim:

  • Oportunități de dezvoltare și creștere a carierei;
  • săptămână de lucru de 5 zile într-un mediu prietenos și de susținere al companiei;
  • Program de lucru flexibil;
  • Salariu ridicat (depinde de nivelul competențelor profesionale ale unui candidat)
  • Bonusuri lunare în funcție de performanță;
  • 24 de zile de concediu plătite și concedii de boală plătite;
  • Birou confortabil în Kiev (lângă stația de metrou Beresteiska).

Aplica pentru loc de munca